Kontaktuppgifter koordinatorer och processledare

Utvecklingsledare Ungdomstorget och Vuxentorget

Katarina Hansson – Kontaktperson
E-post: katarina.hansson@umea.se

Processledare Ungdomstorget och Vuxentorget

Madelen Stenberg – kontaktperson
E-post: madelen.stenberg@umea.se

 

Koordinator Samordningsteam Vännäs

Annika Andersson – Kontaktperson
E-post: annika.andersson@vannas.se

Koordinator Samordningsteam Nordmaling

Maria Dalid – kontaktperson
E-post: maria.dalid@nordmaling.se

Koordinator Samordningsteam Vindeln

Anne-Li Alfredsson – kontaktperson
E-post: anne-li.alfredsson@vindeln.se

Koordinator Samordningsteamet Robertsfors

Petra Andersin – kontaktperson
E-post: petra.andersin@robertsfors.se

Koordinator Samordningsteamet Bjurholm

Helen Sjögren – kontaktperson
E-post: helen.sjogren@bjurholm.se